Sulge
Vaata treilerit

Esinejad

nuume_lhv

Indrek Nuume

LHV

Indrek Nuume on LHV panga privaat- ja ettevõtete panganduse juht ning juhatuse liige. Varasem töökogemus hõlmas ettevõtete pangandust Danske Bankis.

margus_uudam

Margus Uudam

Eesti Riskikapitali Assotsiatsioon

Margus Uudam on Eesti Riskikapitali Assotsiatsiooni juhatuse esimees ning Ambient Sound Investmentsi (ASI) otseinvesteeringute juht. ASIs juhib ta uute investeerimisprojektide otsimist ja portfellis olevate ettevõtete arendamist. Enne ASIga liitumist töötas Margus juhina Eesti Energia Jaotusvõrgus ja Fonteses, rahandusministeeriumi majanduspoliitika valdkonna asekantslerina ja Hüvitusfondis. Olles EASi finantskomitee liige, aitas ta ellu kutsuda Tallinna Börsi.

allan_puur

Allan Puur

Eesti Demograafia Instituut

Allan Puur on alates 1998. aastast Eesti Demograafia Instituudi vanem- ja juhtivteadur. Ta lõpetas Tartu Ülikooli majandus-küberneetika erialal, Ph.D. Lisaks täiendas end 1991 Soome Rahvastiku-uuringute Instituudis, 1992 Stockholmi ja 1993 Michigani ülikooli rahvastiku-uuringute keskustes. Allan Puur on Euroopa Demograafia Assotsiatsiooni liige. Ta on pälvinud Eesti Vabariigi teaduspreemia (2001, kollektiivis).

mart_loite

Märt Loite

Riigikantselei Strateegiabüroo

Märt Loite on Riigikantselei Strateegiabüroo strateegidirektori asetäitja. Märt Loite on vastutav konkurentsivõime kava koostamise, samuti rahandus-, infrastruktuuri- ja regionaalhalduspoliitika valdkondades seisukohtade kujundamise eest.

maigi_parnik

Maigi Pärnik-Pernik

Baltika

Maigi Pärnik-Pernik on Baltika finantsdirektor. Ta on lõpetanud magna cum laude Concordia Rahvusvahelise Ülikooli Eestis magistrantuuri rahvusvahelise ärijuhtimise alal. Aastatel 2004 kuni 2008 oli ta Eesti Haigekassa finantside ja infotehnoloogia eest vastutav juhatuse liige ning 2011. aasta alguseni Estonian Airi juhatuse liige(finants, IT ja haldus).

madisjaager

Madis Jääger

Olympic Entertainment Group

Madis Jääger on Olympic Entertainment Groupi juhatuse esimees ja tegevdirektor alates 2012 (juhatuse liige alates 2010). Ta on lõpetanud Estonian Business Schooli rahvusvahelise ärijuhtimise majandusarvestuse ja rahanduse suunal cum laude 2002. aastal.

argo_rannamets

Argo Rannamets

Ragn-Sells

Argo Rannamets on tegutsenud erinevates valdkondades, kuid kõige suuremas osas tegelenud mitmetes ettevõtetes juhtimisarvestuse, controlling‘u ja finantsjuhtimisega. Juhtinud finantse Eestis tuntud suurtes ettevõtetes (Saku Õlletehas, Ragn-Sells) ning puutunud kokku mitmekümne ettevõtte juhtimissüsteemi kujundamisega nii Eestis kui ka mujal. Täna töötab Argo Ragn-Sellsi Ida-Euroopa tugifunktsioonide direktorina ja vastutab lisaks numbrivaldkondadele ka personali, IT ja kvaliteedijuhtimise valdkondades toimuva eest.

argo_vikerbau

Argo Virkebau

Tele2 Eesti

Ärijuhtimise magistrikraadiga Argo Virkebau töötas viimased seitse aastat Tele2 Eesti finantsjuhina, kuid alates veebruarist 2014 on Argo Virkebau  Tele2 Eesti üksuse tegevdirektor. Argo Virkebau on varasemalt töötanud ka AS Kuusakoski finantsjuhina ning teistes Eesti suurettevõtetes.

maive_rute

Maive Rute

Euroopa Komisjon

Maive Rute  on  Euroopa Komisjoni teadusuuringute ja innovatsiooni peadirektoraadi ressursidirektor. Ta on edukas eestlasest euroametnik, kes ei usu lotovõitudesse. Kõrged ametikohad ja nendega kaasnevad hüved on ta võitnud ausas konkurentsis sadade tahtjatega. Maive Rute on Euroopa Komisjonis ametis kaheksandat aastat ja see on tema kolmas direktorikoht.